رزین های اکسیر

رزین اکسیر

رزین اکسیر

رزین شرکت اکسیر مفتخر است که به عنوان اولین شرکت تولید کننده رزین های تولید چرم مصنوعی PU در ایران، جهت تولید چرم مصنوعی پلی یورتان، مطابق با سیستم شرکت های ایتالیایی می باشد و توانایی عرضه رزین با کیفیت، متناسب با نیاز مشتری را در ویسکوزیته، براقیت، کشش، خمش و دوام مختلف دارد. از انواع رزین های این بخش می توان به کدهای SCS 580880595895 اشاره نمود.

رزین چیست؟

رزین، چسباننده ای است که ذرات رنگدانه را در کنار هم نگه می دارد و چسبندگی به سطح رنگ شده را فراهم می کند. در رنگ های آبی اغلب از پلیمرهای امولسیون اکریلیک به عنوان چسب استفاده می شود. این ها در انواع و ترکیبات بسیار متنوعی وجود دارند. انواع مختلف پلیمرهای اکریلیک بر اساس مونومرهایی مانند متیل متاکریلات و بوتیل متاکریلات است. به طور سنتی، رنگ های کم هزینه بر روی کلاسورهای PVA ​​(پلی وینیل استات) فرموله شده اند.

  • رزین های پلی اورتان:

    رزین های پلی اورتان کوپلیمرهایی هستند که از اجزای پلیول و ایزوسیانات تشکیل شده اند. آن ها در صورت ترکیب با سایر رزین ها بسیار متنوع بوده و از خاصیت ارتجاعی و چسبندگی زیادی به لایه ها دارند. رزین های پلی یورتان از تعادل کشیدگی و سختی خوبی نیز برخوردار هستند. آن ها برای عایق بندی، الاستومرها، چسب ها و آسترهای کف برای لباس استفاده می شوند.

امیدواریم تا بتوانیم نیاز کشور و منطقه را از لحاظ کیفی، کمی و اقتصادی در تامین رزین مورد نیاز ساخت چرم پلی یورتان تامین نماییم.
رزین های اکسیر با کیفیت و با قیمت بسیار مناسب در بازار عرضه میگردد .

ما رزین های ترموپلاستیک و پلی یورتان مناسب رنگ را در دو نوع آروماتیک و آلیفاتیک تولید می کنیم. ضمنا این شرکت توانایی تامین روغن پایه، بر پایه فتالیک رنگهای کلروما را نیز دارد.

 

بازرگانی کاسپین
ارسال دیدگاه